Girls Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. Khamia Brooks (Jr), Summit Country Day 13.10
2. Hailey Harrell (Sr), Summit Country Day 13.79
3. Vanessa Carrington (Fr), Summit Country Day 14.00
4. Kennedi Dukes (So), Summit Country Day 14.10
5. Maya Wood (So), Summit Country Day 14.36
6. Rachael Montgomery (Sr), Summit Country Day 14.60
7. Taylor Davies (Fr), Summit Country Day 14.70
8. Kiylah Smoot (So), CHCA 15.30
8. Teresa Longano (Fr), Summit Country Day 15.30
10. Amelia Authurs (Sr), CHCA 15.34
11. Elise Alexander (Fr), Summit Country Day 16.50
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. Khamia Brooks (Jr), Summit Country Day 28.50
2. Hailey Harrell (Sr), Summit Country Day 28.98
3. Maya Wood (So), Summit Country Day 29.40
4. Kennedi Dukes (So), Summit Country Day 30.10
5. Vanessa Carrington (Fr), Summit Country Day 31.40
6. Taylor Davies (Fr), Summit Country Day 32.10
7. Olivia Hahn (Jr), CHCA 32.17
8. Abby Replogle (Fr), Summit Country Day 34.50
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Sam Sauer (Sr), CHCA 1:09.24
2. Rachael Montgomery (Sr), Summit Country Day 1:11.20
3. Lavina Grzymaljo (So), Summit Country Day 1:12.10
4. Karley Michel (Jr), Summit Country Day 1:12.20
5. Lauren Foley (Jr), Summit Country Day 1:12.60
6. Maya Wood (So), Summit Country Day 1:14.30
7. Kennedi Dukes (So), Summit Country Day 1:14.90
8. Morgan Riley (Jr), Summit Country Day 1:15.50
9. Abby Replogle (Fr), Summit Country Day 1:15.80
10. Ellie Moran (Jr), Summit Country Day 1:16.30
11. Taylor Davies (Fr), Summit Country Day 1:17.30
12. Teresa Longano (Fr), Summit Country Day 1:18.20
13. Essa Britt (Jr), Summit Country Day 1:19.00
14. Reagan Sutton (Jr), Summit Country Day 1:19.30
15. Elise Alexander (Fr), Summit Country Day 1:24.30
16. Lily Stout (Fr), Summit Country Day 1:28.10
800 Meter Run
  NAME TIME
1. Lauren Foley (Jr), Summit Country Day 2:49.20
2. Siena Cutforth (Jr), Summit Country Day 2:56.00
3. Kira Rackley (Jr), Summit Country Day 2:58.50
4. Ellie Moran (Jr), Summit Country Day 2:58.90
5. Annie Fee (So), Summit Country Day 3:11.00
6. Maya Stemple (So), CHCA 3:12.90
7. Abby Almaguer (Jr), Summit Country Day 3:17.00
8. Lily Stout (Fr), Summit Country Day 3:18.60
9. Bridget Baker (Jr), Summit Country Day 3:59.00
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. Siena Cutforth (Jr), Summit Country Day 6:00.20
2. Morgan Riley (Jr), Summit Country Day 6:22.00
3. Lavina Grzymaljo (So), Summit Country Day 6:27.00
4. Catie Workman (Fr), Summit Country Day 6:27.60
5. Riley Sauer (Fr), CHCA 6:35.67
6. Karley Michel (Jr), Summit Country Day 6:48.00
7. Reagan Sutton (Jr), Summit Country Day 7:16.00
8. Annie Fee (So), Summit Country Day 7:17.00
9. Lily Stout (Fr), Summit Country Day 7:24.20
3200 Meter Run
  NAME TIME
1. Anna Reineck (So), Summit Country Day 13:21.40
2. Karley Michel (Jr), Summit Country Day 14:08.60
3. Lyla Soper (Fr), Summit Country Day 14:31.80
4. Bridget Baker (Jr), Summit Country Day 18:34.80
100 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. Khamia Brooks (Jr), Summit Country Day 16.10
2. Kira Rackley (Jr), Summit Country Day 20.81
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Khamia Brooks (Jr), Summit Country Day 52.20
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Summit Country Day 54.90
2. CHCA 58.14
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Summit Country Day 1:56.80
2. CHCA 2:23.02
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. CHCA 4:44.92
2. Summit Country Day 4:58.00
3200 Meter Relay
  NAME TIME
1. Summit Country Day 13:01.40
6400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Summit Country Day 26:54.10
Shotput
  NAME DIST/HT
1. Teresa Longano (Fr), Summit Country Day 23'03.00"
2. Giulia Genung (Fr), Summit Country Day 22'10.50"
3. Eszter Tari (Jr), CHCA 22'09.00"
Discus
  NAME DIST/HT
1. Teresa Longano (Fr), Summit Country Day 64'09.00"
2. Eszter Tari (Jr), CHCA 60'01.00"
3. Amelia Authurs (Sr), CHCA 56'01.00"
4. Giulia Genung (Fr), Summit Country Day 48'08.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. Hailey Harrell (Sr), Summit Country Day 15'07.00"
2. Maya Wood (So), Summit Country Day 13'04.00"
3. Vanessa Carrington (Fr), Summit Country Day 13'00.00"
4. Kiylah Smoot (So), CHCA 12'06.00"
5. Reagan Sutton (Jr), Summit Country Day 11'10.50"
6. Bridget Baker (Jr), Summit Country Day 10'10.00"
High Jump
  NAME DIST/HT
1. Gracie Flynn (So), CHCA 4'10.00"
2. Ellie Moran (Jr), Summit Country Day 4'03.00"
3. Amelia Authurs (Sr), CHCA 4'02.00"
4. Essa Britt (Jr), Summit Country Day 4'00.00"
Pole Vault
  NAME DIST/HT
1. Ava Kraft (Jr), CHCA 7'06.00"
2. Lauren Foley (Jr), Summit Country Day 6'00.00"
2. Kira Rackley (Jr), Summit Country Day 6'00.00"
2. Lauren Detling (Fr), CHCA 6'00.00"

LaRosa's Bodey Sales Awards and Apparel