Boys Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. Oscar Loehrer (So), Summit Country Day 11.65
2. Braeden Austin (So), Summit Country Day 11.66
3. Lawrence Sesay (Jr), CHCA 11.75
4. Jerome Goodloe (So), Summit Country Day 11.92
5. Zach Watford (Sr), Summit Country Day 12.19
6. Ty Figgs (Sr), CHCA 12.32
6. Brady Griffiths (Jr), Summit Country Day 12.32
8. Donovan Mathews (Fr), Summit Country Day 12.42
9. Collin Murphy (Sr), CHCA 12.45
10. Nate Bailey (So), Summit Country Day 12.50
11. Lucas Valle (Jr), Summit Country Day 12.53
12. Taha Ghani (So), Summit Country Day 12.79
13. Oren Jenkins (Jr), Summit Country Day 12.91
14. Matthew Onadeko (Sr), CHCA 13.42
15. Keyshawn Walker (Jr), CHCA 13.48
16. Ermaan Srivaastava (Fr), Seven Hills 13.50
17. Burgy Doan (Jr), CHCA 13.82
18. Evan VordemEsche (So), Seven Hills 15.17
19. Mark DeBlasio (So), Seven Hills 15.60
20. Joey Driggers (Fr), Summit Country Day 18.00
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. Oscar Loehrer (So), Summit Country Day 23.69
2. Lawrence Sesay (Jr), CHCA 23.93
3. Braeden Austin (So), Summit Country Day 24.50
4. Zach Watford (Sr), Summit Country Day 24.51
5. Donovan Mathews (Fr), Summit Country Day 24.71
6. Taha Ghani (So), Summit Country Day 26.08
7. Oren Jenkins (Jr), Summit Country Day 26.09
8. Lucas Valle (Jr), Summit Country Day 26.36
9. Jerome Goodloe (So), Summit Country Day 26.45
9. Grant Desch (Fr), Summit Country Day 26.45
11. Luke Bulla (Jr), Summit Country Day 26.90
12. Matthew Onadeko (Sr), CHCA 28.07
13. Kole Oyelese (So), CHCA 28.35
14. Caleb Malone (Fr), Summit Country Day 28.36
15. Burgy Doan (Jr), CHCA 28.37
16. Alex Davies (Fr), Summit Country Day 28.40
17. Ermaan Srivaastava (Fr), Seven Hills 28.60
18. Ken Fukuda (So), CHCA 30.12
19. Ethan Lam (Fr), Summit Country Day 31.10
20. Evan VordemEsche (So), Seven Hills 31.37
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Zach Watford (Sr), Summit Country Day 53.16
2. Jackson Davis (Sr), CHCA 53.98
3. Matthew Brumfield (Sr), Summit Country Day 54.50
4. Brady Griffiths (Jr), Summit Country Day 54.70
5. Hudson Ritch (Jr), Summit Country Day 55.70
6. Oren Jenkins (Jr), Summit Country Day 56.20
7. Donovan Mathews (Fr), Summit Country Day 56.70
8. AJ Vibberts (Jr), CHCA 56.89
9. Evan Lakhia (Sr), Summit Country Day 58.10
10. Sean LaMacchia (Sr), Summit Country Day 58.41
11. Carter Stevens (Fr), Seven Hills 59.60
12. Lucas Valle (Jr), Summit Country Day 1:00.03
13. Devin Nelson (Sr), Summit Country Day 1:00.10
14. Andrew Wagner (Sr), Summit Country Day 1:00.20
15. Nate Bailey (So), Summit Country Day 1:01.00
16. Luke Bulla (Jr), Summit Country Day 1:02.04
17. Alex Davies (Fr), Summit Country Day 1:02.50
18. Alex Rojas (Fr), Summit Country Day 1:03.20
19. Burgy Doan (Jr), CHCA 1:03.63
20. Caleb Malone (Fr), Summit Country Day 1:04.00
21. Sumner Shroyer (Fr), Summit Country Day 1:04.30
22. Colton Trees (Fr), CHCA 1:05.12
23. Taha Ghani (So), Summit Country Day 1:05.50
24. Michael Overbeck (Jr), Summit Country Day 1:07.30
25. Ethan Lam (Fr), Summit Country Day 1:09.70
800 Meter Run
  NAME TIME
1. Devin Nelson (Sr), Summit Country Day 2:06.85
2. Jackson Davis (Sr), CHCA 2:08.06
3. Hudson Ritch (Jr), Summit Country Day 2:08.50
4. Matthew Brumfield (Sr), Summit Country Day 2:09.18
5. Sean LaMacchia (Sr), Summit Country Day 2:11.47
6. Larkin Woodward (So), Summit Country Day 2:11.49
7. Andrew Wagner (Sr), Summit Country Day 2:14.19
8. Alex Rojas (Fr), Summit Country Day 2:16.27
9. Evan Lakhia (Sr), Summit Country Day 2:18.80
9. Zach Watford (Sr), Summit Country Day 2:18.80
11. Drew Barhorst (So), Summit Country Day 2:19.10
12. Luke Malloy (Sr), Seven Hills 2:22.80
13. Liam Lahkia (So), Summit Country Day 2:24.40
14. Colton Trees (Fr), CHCA 2:24.92
15. William McLane (So), Summit Country Day 2:28.50
16. Colin Eppert (So), CHCA 2:29.52
17. William Davis (Fr), CHCA 2:29.64
18. Sumner Shroyer (Fr), Summit Country Day 2:29.66
19. Luke Bulla (Jr), Summit Country Day 2:39.10
20. Kevin Chen (Jr), Seven Hills 2:42.50
21. Grayson Arnold (Jr), CHCA 2:53.77
22. Sebe Leni (So), CHCA 3:09.34
22. Sebe Leni (So), CHCA 3:09.34
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. Matthew Brumfield (Sr), Summit Country Day 4:38.91
2. Devin Nelson (Sr), Summit Country Day 4:41.43
3. Larkin Woodward (So), Summit Country Day 4:42.31
4. Evan Lakhia (Sr), Summit Country Day 4:47.04
5. Andrew Wagner (Sr), Summit Country Day 4:52.70
6. Sean LaMacchia (Sr), Summit Country Day 4:56.90
7. Zachary Domet (Sr), Seven Hills 5:03.03
8. Hudson Ritch (Jr), Summit Country Day 5:03.70
9. Drew Barhorst (So), Summit Country Day 5:06.00
10. Alex Rojas (Fr), Summit Country Day 5:07.04
11. Colin Eppert (So), CHCA 5:07.37
12. Wes Gardner (Sr), Seven Hills 5:12.00
13. Luke Malloy (Sr), Seven Hills 5:14.83
14. William McLane (So), Summit Country Day 5:16.00
15. Liam Lahkia (So), Summit Country Day 5:19.10
16. Benjamin Sandefur (So), CHCA 5:35.05
17. William Davis (Fr), CHCA 5:41.63
18. Luke Bulla (Jr), Summit Country Day 5:44.00
19. Burgy Doan (Jr), CHCA 5:44.59
20. Sebe Leni (So), CHCA 6:48.31
3200 Meter Run
  NAME TIME
1. Devin Nelson (Sr), Summit Country Day 9:51.76
2. Dhruv Mahajan (Sr), Seven Hills 9:55.90
3. Evan Lakhia (Sr), Summit Country Day 10:14.60
4. Matthew Brumfield (Sr), Summit Country Day 10:21.18
5. Jackson Davis (Sr), CHCA 10:21.23
6. Larkin Woodward (So), Summit Country Day 10:25.63
7. William McLane (So), Summit Country Day 10:33.72
8. Drew Barhorst (So), Summit Country Day 10:33.74
9. Alex Rojas (Fr), Summit Country Day 11:23.63
10. Hudson Ritch (Jr), Summit Country Day 11:25.60
11. William Davis (Fr), CHCA 11:48.15
12. Colton Trees (Fr), CHCA 11:50.51
13. Colton Trees (Fr), CHCA 11:56.51
14. Liam Lahkia (So), Summit Country Day 12:01.40
15. Burgy Doan (Jr), CHCA 12:28.60
16. Benjamin Sandefur (So), CHCA 12:43.10
17. Grayson Arnold (Jr), CHCA 13:50.62
110 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. Micah Smith (Sr), CHCA 17.89
2. Nate Bailey (So), Summit Country Day 18.38
3. Scott Burk (Sr), CHCA 19.61
4. Grant Desch (Fr), Summit Country Day 20.62
5. Carson Hall (Fr), Summit Country Day 20.70
6. Sumner Shroyer (Fr), Summit Country Day 22.16
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Scott Burk (Sr), CHCA 45.75
2. Collin Murphy (Sr), CHCA 46.68
3. Nate Bailey (So), Summit Country Day 47.74
4. Grant Desch (Fr), Summit Country Day 49.84
5. Carson Hall (Fr), Summit Country Day 52.01
6. Sumner Shroyer (Fr), Summit Country Day 53.38
7. Micah Smith (Sr), CHCA 54.05
8. Dhanush Bearelly (Fr), Seven Hills 1:00.10
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Summit Country Day 45.58
2. CHCA 46.95
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Summit Country Day 1:33.80
2. CHCA 1:55.17
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. Summit Country Day 3:39.96
2. CHCA 3:48.89
3200 Meter Relay
  NAME TIME
1. Summit Country Day 8:30.69
2. CHCA 9:19.50
3. Seven Hills 9:36.30
6400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Summit Country Day 19:26.06
Shot Put
  NAME DIST/HT
1. Justin Vest (Sr), CHCA 43'08.00"
2. Keyshawn Walker (Jr), CHCA 38'09.00"
3. Brady Griffiths (Jr), Summit Country Day 30'02.00"
4. Joey Driggers (Fr), Summit Country Day 27'11.75"
5. Hayes Santa (So), CHCA 24'10.00"
6. Hector Pena (Jr), CHCA 24'08.00"
7. Sumner Shroyer (Fr), Summit Country Day 24'02.25"
8. Alex Davies (Fr), Summit Country Day 23'09.50"
9. Nate Bailey (So), Summit Country Day 22'02.00"
10. Liam Lahkia (So), Summit Country Day 21'08.50"
Discus
  NAME DIST/HT
1. Justin Vest (Sr), CHCA 112'00.00"
2. Brady Griffiths (Jr), Summit Country Day 86'01.50"
3. Keyshawn Walker (Jr), CHCA 82'04.00"
4. Joey Driggers (Fr), Summit Country Day 81'04.00"
5. Ethan Lam (Fr), Summit Country Day 81'03.00"
6. Hayes Santa (So), CHCA 75'07.00"
7. Carson Hall (Fr), Summit Country Day 71'03.00"
8. Alex Davies (Fr), Summit Country Day 46'00.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. Lawrence Sesay (Jr), CHCA 19'06.50"
2. Lucas Valle (Jr), Summit Country Day 18'05.50"
3. Scott Burk (Sr), CHCA 17'07.25"
4. Braeden Austin (So), Summit Country Day 16'11.50"
5. Brendan Murphy (Jr), CHCA 16'08.00"
6. Zach Watford (Sr), Summit Country Day 16'07.00"
7. Evan Lakhia (Sr), Summit Country Day 15'07.50"
8. Jerome Goodloe (So), Summit Country Day 14'10.75"
9. Carson Hall (Fr), Summit Country Day 14'10.25"
10. Sumner Shroyer (Fr), Summit Country Day 14'04.00"
11. Donovan Mathews (Fr), Summit Country Day 13'04.00"
12. Jack Fechter (Jr), Seven Hills 10'08.00"
13. Dhanush Bearelly (Fr), Seven Hills 10'03.00"
High Jump
  NAME DIST/HT
1. Brendan Murphy (Jr), CHCA 5'06.00"
1. Lawrence Sesay (Jr), CHCA 5'06.00"
3. Nate Bailey (So), Summit Country Day 5'04.00"
3. Carson Hall (Fr), Summit Country Day 5'04.00"
3. Alex Davies (Fr), Summit Country Day 5'04.00"
6. Zach Watford (Sr), Summit Country Day 5'02.00"
6. Oren Jenkins (Jr), Summit Country Day 5'02.00"
Pole Vault
  NAME DIST/HT
1. Cameron Farina (Jr), CHCA 9'00.00"
1. Brendan Murphy (Jr), CHCA 9'00.00"
3. Andrew Wagner (Sr), Summit Country Day 7'06.00"
3. Carson Hall (Fr), Summit Country Day 7'06.00"
5. Grant Desch (Fr), Summit Country Day 6'06.00"

LaRosa's Bodey Sales Awards and Apparel